Multifunkční světelný maják 1:10, modrý

Multifunkční světelný maják 1:10, modrý

Kód výrobku: 2320065   Multifunkční světelný maják 1:10, modrý Více informací

 Na skladě
269
222 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Absima
Kód výrobku:
2320065
Katalogové číslo:
2320065
EAN:
4250650936723

Multifunkční světelný maják 1:10, modrý

Napájení z přijímače (5-6V), možnost ovládání třetím kanálem. Po připojení k napájení (do přijímače) maják svítí - rotující světlo. V případě připojení do přijímače, do kanálu ovládaného z vysílače, postupným zapínáním/vypínáním ovladačem daného kanálu maják svítí rotujícím světlem -  pomalým rotujícím světlem - přerušovaně bliká - rychle bliká - je vypnutý.

Zapojení v jednoduchém režimu. V tomto režimu je maják zapnut nebo vypnut. Není řízen z vysílače. Zapojen je pouze červený vodič + a hnědý vodič -. Po připojení napájení na tyto vodiče maják začne blikat (rotovat). Po odpojení napájení maják zhasne. 

Zapojení v multifunkčním režimu. V tomto režimu má maják 5 funkcí – rychle rotuje, pomalu rotuje, přerušovaně bliká, trvale bliká, vypnutý. Zapojen je červený vodič +, hnědý vodič -, oranžový vodič – řídící signál z přijímače. V tomto režimu je maják řízen volným kanálem z vysílače, nejčastěji 3. spínací kanál. Po zapnutí přijímače maják začne rotovat, stiskem ovladače 3. kanálu začne rotovat pomalu, dalším stiskem začne přerušovaně blikat, dalším stiskem začne rychle blikat, dalším stiskem je vypnut, dalším opět zapnut a takto se ovládání každým stiskem ovladače cyklicky opakuje.

Montáž se provádí pomocí dvou závitových otvorů o průměru 2 mm v základně majáku.

Specifikace:
výška: 15mm
průměr: 10mm
Napájení: 5-6V
Napájecí konektor: JR/Graupner (servokonektor)

Uživatelská recenze produktu Multifunkční světelný maják 1:10, modrý

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


Německá firma Absima se zaměřuje svojí výrobou na RC auta a široké příslušenství. Sortiment se vyrábí v Číně a zahrnuje modely od nejmenších RC aut až po expediční  RC speciály. Svoji nabídku neustále rozšiřuje a mezi hlavnímy produkty jsou volantové RC soupravy, pohonné baterie, nabíječky, elektromotory, regulátory otáček, a mnoho dalšího příslušenství pro RC auta. Vřele doporučujeme a pořízením jakéhokoliv sortimentu od značky Absima získáte výrobek vyznačující se vysokou kvalitou za rozumnou cenu.

Absima-272.jpgbbnnnmabsima.jpg